Basia Józefiak – stylistka

Wyobraź sobie uporządkowaną garderobę, a w niej zestawy dające Ci komfort i dobre samopoczucie. Wyobraź sobie też wszystkie sytuacje służbowe lub towarzyskie, podczas których udaje Ci się osiągnąć zaplanowany efekt m. in. dzięki odpowiedniemu wizerunkowi. Widzisz to? To teraz wyobraź sobie jak by to było, gdyby ktoś pomógł Ci osiągnąć te cele bez zbędnego wysiłku i bez marnotrawienia czasu?

Nazywam się Basia Józefiak i moim sposobem na życie jest doradzanie ludziom jak dobrze się ubrać.

Mój zawód – doradca wizerunku, osobista stylistka i personal shopper – narodził się z pasji, a edukacja w Central Saint Martin w Londynie, szkole stylizacji Goshy Kusper, ViaModzie Szkole Wyższej w Warszawie czy Szkołach Artystycznych Projektowania Ubioru w Krakowie była ugruntowaniem decyzji o pracy w tym zawodzie.

Wspólne zakupy ze stylistką, przegląd szafy w domu klienta, wybór odpowiednich stylizacji na specjalne okazje, to tylko część mojej oferty skierowanej do klientów indywidualnych. Z firmami i instytucjami pracuję przy sesjach zdjęciowych, klipach i pokazach mody, prowadzę szkolenia z zakresu dress code’u oraz warsztaty kreowania wizerunku, a z mediami współpracuję jako ekspert w dziedzinie wizerunku. Poznań to moje rodzinne miasto, jednak działam na terenie całej Wielkopolski, a na życzenie klienta w całym kraju lub poza jego granicami.

Modę, wizerunek i styl tłumaczę na język codzienności.

Więcej na temat moich działań zajdziesz w formie zdjęć w portfolio czy w formie video na kanale YouTube. Zapraszam Cię również na moje kanały społecznościowe Facebook, Instagram i LinkedIn.

Podpis Basi Józefiak
Wydarzenia Czytaj więcej