autoresponder system powered by FreshMail

Basia Józefiak – stylistka

Wyobraź sobie uporządkowaną garderobę z idealną ilością ubrań, które bezproblemowo układasz o poranku w zestawy dające Ci komfort i dobre samopoczucie. Wyobraź sobie też wszystkie sytuacje służbowe lub towarzyskie, w których wizerunek odgrywa istotną rolę i podczas których udaje Ci się osiągnąć zamierzony efekt. Jak by to było, gdyby ktoś pomógł Ci uporządkować i uzupełnić garderobę lub zdjął z Twoich barków ciężar przygotowań do ważnego wydarzenia?

Nazywam się Basia Józefiak i moim sposobem na życie jest doradzanie ludziom jak dobrze się ubrać.

Mój zawód – doradca wizerunku, osobista stylistka i personal shopper – narodził się z pasji, a edukacja w szkołach Małgorzaty Kusper, Szkołach Artystycznych Projektowania Ubioru, ViaMody Szkoły Wyższej w Warszawie czy Fashion Project była tego początkiem. Wspólne zakupy ze stylistką, przegląd szafy w domu klienta, wybór odpowiednich stylizacji na specjalne okazje, to tylko część mojej oferty skierowanej do klientów indywidualnych. Z firmami i instytucjami pracuję przy sesjach zdjęciowych, klipach i pokazach mody, prowadzę szkolenia z zakresu dress code’u oraz warsztaty kreowania wizerunku, a z mediami współpracuję jako ekspert w dziedzinie wizerunku. Poznań to moje rodzinne miasto, jednak działam na terenie całej Wielkopolski, a na życzenie klienta w całym kraju lub poza jego granicami.

Modę, wizerunek i styl tłumaczę na język codzienności.

Więcej na temat moich działań zajdziesz w formie zdjęć w portfolio czy w formie video na kanale YouTube. Zapraszam Cię również na moje kanały społecznościowe Facebook, Instagram i LinkedIn.

Podpis Basi Józefiak
Warsztaty Czytaj więcej

STYLOWY NEWSLETTER:

unsplash_comCHCESZ DOBRZE WYGLĄDAĆ? ZAPISZ SIĘ NA STYLOWY NEWSLETTER. Otrzymasz informacje o wydarzeniach, inspirujące porady, powiadomienia o specjalnych rabatach na moje usługi.

autoresponder system powered by FreshMail