autoresponder system powered by FreshMail

Rekomendacje klientów

Korzystałam z usługi rekonstrukcji szafy oraz wsparcia w zakupach. Spotkania były bardzo ciekawe, Basia łatwo nawiązuje kontakt, jest bardzo otwarta, dobrze przygotowana do spotkań i ma fajne pomysły. Po spotkaniach dostałam materiały, które pomagają mi wracać do rekomendacji, które dla mnie przygotowała. Polecam!

Anna Mindykowska, senior HR manager

Basia Józefiak jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Jest bardzo kreatywna, empatyczna i otwarta na ludzi. Basia jest całkowicie oddana swojej profesji. Praca z nią to przyjemność i satysfakcja!

Beata Święcicka, dziennikarka, specjalistka ds. PR

Myślę, że jestem osobą dość świadomą swojego stylu i wizerunku, który chcę osiągnąć, ale brak mi systematycznego podejścia do budowania garderoby, stąd w mojej szafie brakuje uniwersalnych ubrań, które łatwo łączyć. Basia pomogła mi sprawnie uzupełnić garderobę, wybierając rzeczy, które dobrze wyrażają mój charakter i pokazała jak je zestawiać do pracy i w bardziej casualowych stylizacjach. Spotkanie w ramach Wsparcia Zakupowego było nie tylko świetną inwestycją, ale też miło spędzonym czasem

Edyta Hetman, analityk biznesowy

Dobre rozwiązanie dla faceta, który nie zna się na modzie. Sprawnie, konkretnie, przyjemnie.

Adam Gabryelów, manager

Wiosna jest świetnym czasem na odświeżenie swojej szafy. Warto sięgnąć tutaj po poradę Basi, która jest świetną profesjonalistką. Dzięki Basi zrozumiałam, że większość moich rzeczy zupełnie niepotrzebnie zalega w szafie. Ogromnie się cieszę z tego „przewietrzenia” i wspólnych zakupów, bo dzięki temu jestem bardziej świadoma tego co mam i jakie zestawy mogę ze sobą połączyć.

Aleksandra Pszczoła, HR marketing manager

Basia jest przesympatyczną i radosną kobietą, która zaraża swoją pozytywną energią. Spotkanie przy rekonstrukcji szafy okazało się mniej stresujące, niż by się wydawało na początku. To jak spotkanie z najlepszą koleżanką przy filiżance kawy, ale efekty pracy są zdumiewające. Bardzo wszystkim polecam spotkanie z Basią, bo chyba nie ma osoby która by nie była zadowolona z jej usług. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre przygotowanie do spotkania i świetna organizacja pracy. Przede wszystkim jednak znakomity kontakt z klientką, zrozumienie potrzeb oraz pomocna dłoń w razie wątpliwości już po spotkaniu. Basiu, dziękuję! :)

Katarzyna Wojtkowiak, asystentka w kancelarii prawnej

Miałam tę przeogromną przyjemność współpracować z Basią przy okazji Projektu Metamorfoza (którego jest jedną z twórczyń). Z natury jestem bardzo otwarta na nowe, więc jak zobaczyłam stylizacje, które dla mnie przygotowała, ubrałam je z radością. Towarzyszyły mi jednak myśli „hm, takie kolory?”, „nie no, na co dzień tego przecież nie ubiorę”, „złota biżuteria? przecież ja noszę srebrną.” OCH JAKŻE JA SIĘ MYLIŁAM. Stylizacje wybrane dla mnie były tak kompletne, że słów mi zabrakło. Nadto, Basia nie widząc mnie wcześniej na oczy, a znając jedynie moje wymiary, wybrała ubrania, które leżały na mnie idealnie. Podsumowując, jestem przeszczęśliwa, że poznałam Basię i każdemu polecam oddać się w jej ręce, bo „wyciąga” z człowieka to, co najlepsze – i to nie magia, tylko profesjonalne i bardzo umiejętne podkreślenie sylwetki i urody. Dla niedowiarków, polecam zajrzeć na fanpage Projektu Metamorfoza, gdzie można pooglądać efekty (nie tylko mojej) metamorfozy.

Agata Odrobna, prawnik

Kiedy p. Basia przyniosła czerwone spodnie, pomyślałem, że wybiegnę z przymierzalni i już nigdy się nie spotkamy. Jednak przekonała mnie, bym je przymierzył i po chwili doszedłem do wniosku, że te spodnie zostały uszyte dla mnie. Po tym wstrząsającym przeżyciu stwierdziłem, że guzik się znam na modzie i już teraz zawsze będę ufał p. Basi w doborze ubrań.

Janusz Domagalski, dyrektor sprzedaży

Przyszła i na mnie kolej. Choć niechętnie i z obawami to jednak podjęłam decyzję o zaproszeniu Basi do mojej szafy. To jeden z kroków pracy nad marką osobistą. Poznałyśmy się na jednym ze spotkań dla kobiet. „Kupiła” mnie komplementem odnośnie koloru mojej sukienki i to było światełko w tunelu. Jednak nie czarny, tylko kolor malinowy zwrócił uwagę. A później było już tylko lepiej, pożegnałam 25 kg ubrań, ale już część uzupełniłam najnowszymi trendami i kolekcjami podczas wspólnych zakupów z Basią. Bez żalu bo z pełnym przekonaniem przesortowałam także buty, robiąc tym samym miejsce na nowe. I poza kolorową zmianą w garderobie poznałam bardzo profesjonalną, konkretną i szalenie pomocną Dziewczynę. Polecam Wam wszystkim, nawet tym sceptycznym i nieufnym! Basia trafia skutecznie podsuwając tylko rzeczywiście przemyślane rozwiązania (a im bardziej szalone tym ciekawsze). A przede wszystkim udowadnia i uczy, że modą i kolorem należy się bawić!

Estera Hess, właścicielka biura podróży

Z całego serca polecam Basię. Każda kobieta powinna sobie pozwolić na szaleństwo zakupów w towarzystwie najlepszego doradcy jakim jest Basia. Profesjonalne podejście do klienta, masa pomysłów na nietuzinkowe zestawy, a do tego fantastyczna osobowość!

Katarzyna Przewoźniak, project manager

Mój przegląd szafy z Basią był nagrodą w konkursie który wygrałam, ale ta usługa warta jest każdej złotówki. Powiem jedno – wielkie, zadziwione WOW z opadniętą szczęką!!! Nie mogę wręcz uwierzyć, że z mojej garderoby, dało się wycisnąć tyle doskonałych zestawów. W dodatku Basia miała utrudnione zadanie, bo poprosiłam o totalny rebranding. Postawiłam ją przed szafą pełną korporacyjnych outfitów i oznajmiłam, że zajmuję się teraz fotografią rodzinną, więc muszę ubiorem budować swoją markę osobistą – chciałam wyglądać niebanalnie, a zarazem poluzować swój sztywny styl, aby skracać dystans do klienta. Niemożliwe? Sama tak myślałam, ale najwyraźniej dla Basi nie ma rzeczy niemożliwych! Co mnie najbardziej zaskoczyło to to, że lista rzeczy do dokupienia jest bardzo krótka i w dodatku pewnie nawet mogłabym się obejść bez dodatkowych zakupów. Sama Basia jest uosobieniem profesjonalizmu. Pierwsze wrażenie potwierdziły jeszcze doskonałe materiały, które dostałam już dwa dni po jej wizycie – przemyślane, spersonalizowane, odpowiadające na wszystkie pytania, które miałam i te które mogłabym mieć w przyszłości. Moją PeSę polecać będę wszystkim koleżankom, a choć to daleko to najchętniej zawiozłabym ją też do mojej mamy.

Katarzyna Lasota, fotografka

Uczestniczyłam w warsztatach kreowania wizerunku prowadzonych przez Basię w ramach projektu Platforma Kobiet Aktywnych. Podczas warsztatów można było nauczyć się: jak wypracować własny styl ubierania się (dostosowany do osobowości i typu urody), jak zrobić funkcjonalny przegląd szafy, jak w racjonalny sposób podejść do zakupów. Stylistka była świetnie przygotowana (zabrała ze sobą nie tylko prezentację na komputerze, ale i sporo różnego rodzaju ubrań), wykazała się dużą wiedzą, a także umiejętnością nawiązywania kontaktu z większą grupą kobiet, które wyszły z warsztatów usatysfakcjonowane i przekonane, że naprawdę mogą wyglądać nieziemsko!

Gosia Zimniak, ilustratorka, graficzka, blogerka

Basia jest przesympatyczną i radosną kobietą, która zaraża swoją pozytywną energią. Spotkanie przy rekonstrukcji szafy okazało się mniej stresujące niż by się wydawało na początku. To jak spotkanie z najlepszą koleżanką przy filiżance kawy, ale efekty pracy są zdumiewające. Bardzo wszystkim polecam spotkanie z Basią, bo chyba nie ma osoby, która by nie była zadowolona z jej usług. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre przygotowanie do spotkania i świetna organizacja pracy. Przede wszystkim jednak znakomity kontakt z klientką, zrozumienie potrzeb oraz pomocna dłoń w razie wątpliwości już po spotkaniu. Basiu, dziękuję!

Katarzyna Wojtkowiak, asystentka w kancelarii prawnej

Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu „Wizerunek w biznesie” prowadzonym przez Basię i wyszłam z niego z super energią i wiedzą którą stosuję w mojej pracy zawodowej i w życiu prywatnym. Basia jest osoba pełna pasji którą zaraża innych. To był świetnie zainwestowany czas!

Anna Kurgan, fotografka
Warsztaty Czytaj więcej

STYLOWY NEWSLETTER:

unsplash_comCHCESZ DOBRZE WYGLĄDAĆ? ZAPISZ SIĘ NA STYLOWY NEWSLETTER. Otrzymasz informacje o wydarzeniach, inspirujące porady, powiadomienia o specjalnych rabatach na moje usługi.

autoresponder system powered by FreshMail