Zapisz się na newsletter
Personal shopper Poznań - TwojaPesa Stylistka Poznań - TwojaPesa Osobista stylistka Poznań - TwojaPesa Zakupy ze stylistką Poznań - TwojaPesa

Basia Józefiak – stylistka

Absolwentka licznych szkoleń z zakresu stylizacji i wizerunku m.in. Central Saint Martin w Londynie, szkole stylizacji Goshy Kusper, ViaModzie Szkole Wyższej w Warszawie czy Szkołach Artystycznych Projektowania Ubioru w Krakowie.

Wspólne zakupy ze stylistką, przegląd szafy w domu klienta, wybór odpowiednich stylizacji na specjalne okazje, to tylko część oferty skierowanej do klientów indywidualnych (zarówno kobiet jak i mężczyzn). Z firmami i instytucjami pracuje przy sesjach zdjęciowych, klipach, eventach i pokazach mody, prowadzi szkolenia z zakresu dress code’u oraz warsztaty kreowania wizerunku. Szkoleniowiec dla osób wchodzących do zawodu osobistego stylisty. Gość wielu programów telewizyjnych i radiowych, ekspert w prasie drukowanej i w Internecie, autorka artykułów o tematyce wizerunkowej.

Stworzyła autorską metodę “7 kroków do własnego stylu”, dzięki której każdy klient pod okiem stylistki przechodzi ścieżkę pozwalającą mu stworzyć styl odpowiadający temu jaki prowadzi tryb życia, jaki ma zawód a przede wszystkim jaka osobowość ją/jego charakteryzuje. Jest zwolenniczką podejścia, zgodnie z którym najpierw należy poznać zasady, po to by następnie umiejętnie je złamać. W związku z tym, pracując z klientem zapoznaje go z kanonami dotyczącymi typu kolorystycznego i rodzaju sylwetki, a następnie wypracowuje styl odpowiadający tym zasadom lub w razie konieczności (wynikającej z zawodu bądź osobowości klienta), łamie je.

Pomysłodawczyni Projektu Metamorfoza, przedsięwzięcia o charakterze non-profit, w ramach którego cyklicznie dokonywane są pełne metamorfozy uczestniczek przy współpracy z prestiżowymi markami w zakresie ubioru oraz wysokiej klasy salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi.

Więcej na temat działań stylistki Basi Józefiak zajdziesz w formie zdjęć w portfolio czy w formie video na kanale YouTube. Z aktualnościami można zapoznać się kanałach społecznościowych Facebook, Instagram i LinkedIn.

Podpis Basi Józefiak
WARSZTATY STYLIZACJI Czytaj więcej