Zapisz się na newsletter

Rekomendacje klientów

Zdecydowałam się na zakupowe wsparcie. Trochę się bałam tych zakupów, ale Basia ma dużą umiejętność nawiązywania kontaktu i już po pierwszych minutach czułam się bardzo swobodnie. Basia jest profesjonalistką, ale przy tym jest otwarta, uśmiechnięta, cierpliwa, czułam się jak na zakupach z koleżanką. Nie lubię robić zakupów, a z Basią spędziłam 5 godzin, kupiłam mnóstwo rzeczy, a to, że trafiłam na wyprzedaże było wisienką na torcie. To chyba najlepsza rekomendacja!

Basia do niczego nie namawia na siłę, ale zachęcała, by przymierzać rzeczy, których normalnie bym nie przymierzyła. Dzięki temu już w kolejnym sklepie dużo odważniej podeszłam do swoich wyborów.

To nie były tylko zakupy, ale miałam szansę sama czegoś się nauczyć, eksperymentować. Po spotkaniu otrzymałam też zestaw materiałów dopasowanych do moich potrzeb. A reakcje moich znajomych na nowe kreacje, a właściwie na mnie w nowych kreacjach, bezcenne. Polecam! Dziękuję Basiu.

Joanna Kuryś, specjalistka ds. bankowości

Bardzo się cieszę że zdecydowałem się na spotkanie z Basią. Jestem miłe zaskoczony jej profesjonalizmem, indywidualnym a za razem empatycznym podejściem do klienta. Jeszcze raz dziękuję Basiu, że odmieniłaś moje życie i szafę.

Jacek Zieliński, prywatny przedsiębiorca

Przyszła i na mnie kolej. Choć niechętnie i z obawami to jednak podjęłam decyzję o zaproszeniu Basi do mojej szafy. To jeden z kroków pracy nad marką osobistą. Poznałyśmy się na jednym ze spotkań dla kobiet. “Kupiła” mnie komplementem odnośnie koloru mojej sukienki i to było światełko w tunelu. Jednak nie czarny, tylko kolor malinowy zwrócił uwagę. A później było już tylko lepiej, pożegnałam 25 kg ubrań, ale już część uzupełniłam najnowszymi trendami i kolekcjami podczas wspólnych zakupów z Basią. Bez żalu bo z pełnym przekonaniem przesortowałam także buty, robiąc tym samym miejsce na nowe. I poza kolorową zmianą w garderobie poznałam bardzo profesjonalną, konkretną i szalenie pomocną Dziewczynę. Polecam Wam wszystkim, nawet tym sceptycznym i nieufnym! Basia trafia skutecznie podsuwając tylko rzeczywiście przemyślane rozwiązania (a im bardziej szalone tym ciekawsze). A przede wszystkim udowadnia i uczy, że modą i kolorem należy się bawić!

Estera Hess, właścicielka biura podróży

Basia to skarb, szczególnie, kiedy człowiek ma dość własnej szafy, a na zakupach znów skusiłby się na kolejną czarną bluzkę… Jej umiejętność uważnego słuchania i dostosowania kreatywnego spojrzenia do charakteru i sposobu bycia klienta, tego co lubi, czego potrzebuje i w czym czuje się dobrze sprawia, że „Pełen remanent” potrafi rzeczywiście przynieść zmianę na lepsze. Basia umie przyjrzeć się szafie i z tego, co już w niej jest stworzyć niebanalne, zaskakujące zestawy. Uzupełnienie remanentu o zakupy daje możliwość odświeżenia garderoby w taki sposób, aby tworzyła spójną całość, wnosząc jednocześnie powiew nowości/ szaleństwa (tu każdy powinien wpisać własny cel ;) ). Uważajcie – Basia poprzewraca Wam nie tylko w szafie, ale i namiesza (pozytywnie!) w spojrzeniu na samą/samego siebie.

Ewa Michałek, tłumacz oraz właścicielka firmy szkoleniowej

Dobre rozwiązanie dla faceta, który nie zna się na modzie. Sprawnie, konkretnie, przyjemnie.

Adam Gabryelów, manager

Skontaktowałam się z Basią, kiedy zmiana sytuacji zawodowej “zmusiła” mnie do zmiany sposobu ubierania się. To była moja najlepsza, najmądrzejsza decyzja warta każdej ceny :) Po pierwsze Basia uporała się z moją szafą, odchudzając ją o połowę, ale każdą rzecz z tych, które zostały, mogę ubrać i połączyć ją w ileś zestawów z innymi. Bo tak, Basia stworzyła mi gotowe zestawy (z dokumentacją zdjęciową), dzięki którym nie muszę myśleć, co ubrać. Po drugie, zakupy z Basią to czysta przyjemność – nie dość, że wypatrywała na półkach rzeczy, na które nie zwróciłabym uwagi, to jeszcze miałam pewność, że nie kupię czegoś “prawie dobrego”. Bardzo polecam “Pełny remanent” garderoby w towarzystwie Basi, no i samą Basię, która jest świetną kompanką przy tych działaniach

Olga Stiefel-Brzezinska, radca prawny

Cieszę się, że trafiłam na Basię przeszukując internet. Basia pomogła mi spojrzeć na siebie w inny pozytywny sposób. Świetnie spędzony czas. Mnóstwo rad, wskazówek i konkretów. Przegląd szafy to genialna sprawa. Jasny i klarowny obraz po remanencie garderoby. Zakupy, których się obawiałam, okazały się bardzo bardzo udane. Jakże bezcenne jest świeże spojrzenie profesjonalistki podczas mierzenia. Czułam się bezpiecznie i komfortowo. Bardzo gorąco polecam wszystkim pragnącym zmienić swój dotychczasowy wizerunek. Jeszcze raz ogromne podziękowania Basiu!!!

Kamila Zakrzewska, elektroradiolog

Korzystałam z usługi rekonstrukcji szafy oraz wsparcia w zakupach. Spotkania były bardzo ciekawe, Basia łatwo nawiązuje kontakt, jest bardzo otwarta, dobrze przygotowana do spotkań i ma fajne pomysły. Po spotkaniach dostałam materiały, które pomagają mi wracać do rekomendacji, które dla mnie przygotowała. Polecam!

Anna Mindykowska, senior HR manager

Basia jest przesympatyczną i radosną kobietą, która zaraża swoją pozytywną energią. Spotkanie przy rekonstrukcji szafy okazało się mniej stresujące niż by się wydawało na początku :) To jak spotkanie z najlepszą koleżanką przy filiżance kawy, ale efekty pracy są zdumiewające. Bardzo wszystkim polecam spotkanie z Basią, bo chyba nie ma osoby, która by nie była zadowolona z jej usług. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre przygotowanie do spotkania i świetna organizacja pracy. Przede wszystkim jednak znakomity kontakt z klientką, zrozumienie potrzeb oraz pomocna dłoń w razie wątpliwości już po spotkaniu. Basiu, dziękuję! :)

Katarzyna Wojtkowiak, sekretarka kancelarii radcowskiej

Miałam tę przeogromną przyjemność współpracować z Basią przy okazji Projektu Metamorfoza (którego jest jedną z twórczyń). Z natury jestem bardzo otwarta na nowe, więc jak zobaczyłam stylizacje, które dla mnie przygotowała, ubrałam je z radością. Towarzyszyły mi jednak myśli “hm, takie kolory?”, “nie no, na co dzień tego przecież nie ubiorę”, “złota biżuteria? przecież ja noszę srebrną.” OCH JAKŻE JA SIĘ MYLIŁAM. Stylizacje wybrane dla mnie były tak kompletne, że słów mi zabrakło. Nadto, Basia nie widząc mnie wcześniej na oczy, a znając jedynie moje wymiary, wybrała ubrania, które leżały na mnie idealnie. Podsumowując, jestem przeszczęśliwa, że poznałam Basię i każdemu polecam oddać się w jej ręce, bo “wyciąga” z człowieka to, co najlepsze – i to nie magia, tylko profesjonalne i bardzo umiejętne podkreślenie sylwetki i urody. Dla niedowiarków, polecam zajrzeć na fanpage Projektu Metamorfoza, gdzie można pooglądać efekty (nie tylko mojej) metamorfozy.

Agata Odrobna, prawnik

Mój przegląd szafy z Basią był nagrodą w konkursie który wygrałam, ale ta usługa warta jest każdej złotówki. Powiem jedno – wielkie, zadziwione WOW z opadniętą szczęką!!! Nie mogę wręcz uwierzyć, że z mojej garderoby, dało się wycisnąć tyle doskonałych zestawów. W dodatku Basia miała utrudnione zadanie, bo poprosiłam o totalny rebranding. Postawiłam ją przed szafą pełną korporacyjnych outfitów i oznajmiłam, że zajmuję się teraz fotografią rodzinną, więc muszę ubiorem budować swoją markę osobistą – chciałam wyglądać niebanalnie, a zarazem poluzować swój sztywny styl, aby skracać dystans do klienta. Niemożliwe? Sama tak myślałam, ale najwyraźniej dla Basi nie ma rzeczy niemożliwych! Co mnie najbardziej zaskoczyło to to, że lista rzeczy do dokupienia jest bardzo krótka i w dodatku pewnie nawet mogłabym się obejść bez dodatkowych zakupów. Sama Basia jest uosobieniem profesjonalizmu. Pierwsze wrażenie potwierdziły jeszcze doskonałe materiały, które dostałam już dwa dni po jej wizycie – przemyślane, spersonalizowane, odpowiadające na wszystkie pytania, które miałam i te które mogłabym mieć w przyszłości. Moją PeSę polecać będę wszystkim koleżankom, a choć to daleko to najchętniej zawiozłabym ją też do mojej mamy.

Katarzyna Lasota, fotografka

Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu „Wizerunek w biznesie” prowadzonym przez Basię i wyszłam z niego z super energią i wiedzą, którą stosuję w mojej pracy zawodowej i w życiu prywatnym. Basia jest osobą pełna pasji, którą zaraża innych. To był świetnie zainwestowany czas!

Anna Kurgan, fotografka
WARSZTATY STYLIZACJI Czytaj więcej