Zapisz się na newsletter
Powrót
Zakupy ze stylistką - Poznań

Terminy najbliższych spotkań

a

SZKOLENIE DLA STYLISTÓW

Personal shopper/osobisty stylista to wyjątkowy zawód, który oparty jest na pasji, nigdy Ci się nie znudzi i wciąż będzie stawiał przed Tobą nowe wyzwania. Pracując jako stylista masz realny wpływ na wygląd, a przez to codzienność swoich klientów.

Praca z klientem indywidualnym wymaga wiedzy na temat odpowiedniego komunikowania się. Musisz wiedzieć jak i gdzie znaleźć dla niego najlepsze rozwiązania, by pokochał Cię od pierwszego spotkania i pozostał Ci wierny. Tego i wielu innych rzeczy dowiesz się podczas DWUDNIOWEGO KURSU ZAWODOWEGO „PERSONAL SHOPPER 2.0” w odświeżonej formule.

TUTAJ SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM (klik).

a

WARSZTATY STYLIZACJI DLA KOBIET

Garderoba kapsułowa jako punkt wyjścia do stworzenia nowego wizerunku, a do tego idealne kolory, fasony, własny styl i racjonalne zakupy… To w skrócie tematyka warsztatów stylizacji ze stylistką Basią Józefiak, która pod marką Twoja PeSa pomaga dbać o damskie garderoby. #TWOJAPESAINSPIRUJE

Podczas 5-godzinnego spotkania (Długo? Czas przefrunie w mgnieniu oka!) dowiesz się jak stworzyć garderobę, która będzie idealnie dopasowana do Ciebie, a na co dzień pozwoli Ci oszczędzać czas i pieniądze. ŻADNEJ SUCHEJ TEORII!

TUTAJ SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM (klik).

WARSZTATY I SZKOLENIA Czytaj więcej